Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
widgerba
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 12, 2010
Location: Manchester, NH, USA
Recent Rankings
90 Million Dollar Baby (2004) - Aug 12, 2010
95 Hotel Rwanda (2004) - Aug 12, 2010
90 Blood Diamond (2006) - Aug 12, 2010
80 The Hurt Locker (2009) - Aug 12, 2010
90 Thank You for Smoking (2006) - Aug 12, 2010
90 Memento (2001) - Aug 12, 2010
75 Once (2007) - Aug 12, 2010
10 Bean (1997) - Aug 12, 2010
95 Antonia (1995) - Aug 12, 2010
80 Pirate Radio (2009) - Aug 12, 2010
Mini-Review: Fun to watch. Deleted scenes are worth watching, they were deleted primarily for length of the movie.
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with widgerba. Why not go rank more films, then come back and check it out again?