![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
widmera | |
![]() |
Movie Buff - 125 Films Ranked
Member Since: Nov 22, 2008
|

| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - Mar 05, 2010 |
| 95 | Taxi Driver (1976) - Mar 05, 2010 |
| 23 | The Santa Clause (1994) - Mar 05, 2010 |
| 78 | The Three Musketeers (1993) - Mar 05, 2010 |
| 83 | 300 (2007) - Mar 05, 2010 |
| 94 | Billy Elliot (2000) - Mar 05, 2010 |
| 97 | The Big Lebowski (1998) - Mar 05, 2010 |
| 90 | Fargo (1996) - Mar 05, 2010 |
| 86 | Blow (2001) - Mar 05, 2010 |
| 94 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Mar 05, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |