Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wiggy
Flick Fan - 48 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2008
Location: London, ON, Canada
Recent Rankings
88 The Princess Bride (1987) - Sep 05, 2008
72 Trainspotting (1996) - Sep 05, 2008
81 Batman Begins (2005) - Sep 05, 2008
82 Lucky Number Slevin (2006) - Sep 05, 2008
70 The Big Lebowski (1998) - Sep 05, 2008
78 Frankenweenie (1984) - Sep 05, 2008
74 Big Fish (2003) - Sep 05, 2008
76 Labyrinth (1986) - Sep 05, 2008
83 Across the Universe (2007) - Sep 05, 2008
84 Rent (2005) - Sep 05, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wiggy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?