![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wildcard | |
![]() |
Movie Buff - 214 Films Ranked
Member Since: Jul 9, 2010
Location: Canada
|

| 60 | The Italian Job (2003) - Jul 09, 2010 |
| 65 | Mrs. Doubtfire (1993) - Jul 09, 2010 |
| 65 | The Great Outdoors (1988) - Jul 09, 2010 |
| 70 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Jul 09, 2010 |
| 65 | Something's Gotta Give (2003) - Jul 09, 2010 |
| 70 | Apollo 13 (1995) - Jul 09, 2010 |
| 35 | A Night at the Roxbury (1998) - Jul 09, 2010 |
| 45 | Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay (2008) - Jul 09, 2010 |
| 35 | The Avengers (1998) - Jul 09, 2010 |
| 75 | Requiem for a Dream (2000) - Jul 09, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |