![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wildweasel | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 100 | After the Thin Man (1936) - Aug 27, 2009 |
| 95 | Run Lola Run (1998) - Aug 18, 2009 |
| 0 | Crocodile Dundee II (1988) - Aug 18, 2009 |
| 0 | King Kong (2005) - Aug 18, 2009 |
| 50 | The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Maverick (1994) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Fantastic Four (2005) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Aladdin (1992) - Aug 18, 2009 |
| 75 | I, Robot (2004) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Back to the Future (1985) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |