Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
will1434
Movie Buff - 124 Films Ranked
Member Since: Jun 4, 2006
Location: USA
Recent Rankings
72 Training Day (2001) - Aug 13, 2007
80 The Forgotten (2004) - Aug 13, 2007
22 Land of the Dead (2005) - Aug 13, 2007
61 Spawn (1997) - Aug 13, 2007
71 From Hell (2001) - Aug 13, 2007
55 Paycheck (2003) - Aug 13, 2007
56 Blade: Trinity (2004) - Aug 13, 2007
34 Demolition Man (1993) - Aug 13, 2007
95 Goodfellas (1990) - Aug 13, 2007
74 Garden State (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with will1434. Why not go rank more films, then come back and check it out again?