![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
will252 | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Sep 19, 2010
|

| 75 | Assassins (1995) - Sep 19, 2010 |
| 80 | Manhattan (1979) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Fight Club (1999) - Sep 19, 2010 |
| 65 | Ed Wood (1994) - Sep 19, 2010 |
| 95 | The Sixth Sense (1999) - Sep 19, 2010 |
| 80 | The 40-Year-Old Virgin (2005) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Watchmen (2009) - Sep 19, 2010 |
| 95 | Who Framed Roger Rabbit (1988) - Sep 19, 2010 |
| 85 | Underworld (2003) - Sep 19, 2010 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl (2003) - Sep 19, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |