![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
willhanson | |
![]() |
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2006
Location: Canada
|

| 75 | The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Chinatown (1974) - Aug 13, 2007 |
| 100 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Dead Poets Society (1989) - Aug 13, 2007 |
| 79 | Entrapment (1999) - Aug 13, 2007 |
| 90 | Ferris Bueller's Day Off (1986) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Full Metal Jacket (1987) - Aug 13, 2007 |
| 90 | The Green Mile (1999) - Aug 13, 2007 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Jersey Girl (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |