![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
willsweeney | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Mar 23, 2006
Location: USA
|

| 75 | Absolute Power (1997) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 100 | Amadeus (1984) - Aug 13, 2007 |
| 100 | The Apostle (1997) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Behind Enemy Lines (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Casa de Los Babys (2003) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Cast Away (2000) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Catch Me If You Can (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Changing Lanes (2002) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Collateral (2004) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |