![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
windsurfer92 | |
![]() |
Flick Fan - 27 Films Ranked
Member Since: Apr 18, 2010
Location: USA
|

| 94 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Apr 18, 2010 |
| 90 | Forrest Gump (1994) - Apr 18, 2010 |
| 80 | The Incredibles (2004) - Apr 18, 2010 |
| 85 | Cinderella (1950) - Apr 18, 2010 |
| 87 | Big Momma's House (2000) - Apr 18, 2010 |
| 80 | How the Grinch Stole Christmas (2000) - Apr 18, 2010 |
| 80 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Apr 18, 2010 |
| 95 | Cinderella Man (2005) - Apr 18, 2010 |
| 70 | The Count of Monte Cristo (2002) - Apr 18, 2010 |
| 85 | The Goonies (1985) - Apr 18, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |