![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
winegeek | |
![]() |
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: USA
|

| 93 | Avatar (2009) - Dec 26, 2009 |
| 90 | On the Waterfront (1954) - Oct 11, 2009 |
| 84 | In the Heat of the Night (1967) - Oct 11, 2009 |
| 88 | Doctor Zhivago (1965) - Oct 11, 2009 |
| 78 | The Illustrated Man (1969) - Oct 11, 2009 |
| 77 | Mars Attacks! (1996) - Oct 11, 2009 |
| 81 | The Specialist (1994) - Oct 11, 2009 |
| 100 | The Lion in Winter (1968) - Oct 05, 2009 |
| 84 | The Aviator (2004) - Oct 05, 2009 |
| 84 | The Terminal (2004) - Oct 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |