Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
winklerjj2
Flick Fan - 12 Films Ranked
Member Since: Oct 2, 2011
Location: USA
Recent Rankings
45 Pitch Black (2000) - Oct 02, 2011
45 The Village (2004) - Oct 02, 2011
85 Before Sunrise (1995) - Oct 02, 2011
80 Waitress (2007) - Oct 02, 2011
85 The Lovely Bones (2009) - Oct 02, 2011
75 Hachiko: A Dog's Story (2009) - Oct 02, 2011
50 Marley & Me (2008) - Oct 02, 2011
90 The Man in the Moon (1991) - Oct 02, 2011
90 Keith (2008) - Oct 02, 2011
90 Water for Elephants (2011) - Oct 02, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with winklerjj2. Why not go rank more films, then come back and check it out again?