![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wivaku | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2009
Location: Netherlands
|

| 75 | Dixie Chicks: Shut Up and Sing (2006) - Aug 19, 2009 |
| 75 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Aug 19, 2009 |
| 75 | In the Line of Fire (1993) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Amadeus (1984) - Aug 19, 2009 |
| 85 | Good Morning, Vietnam (1987) - Aug 19, 2009 |
| 85 | The Green Mile (1999) - Aug 19, 2009 |
| 60 | The Tuxedo (2002) - Aug 19, 2009 |
| 80 | Independence Day (1996) - Aug 19, 2009 |
| 55 | Aeon Flux (2005) - Aug 19, 2009 |
| 70 | Hulk (2003) - Aug 19, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |