Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wizzardoz3
Movie Buff - 182 Films Ranked
Member Since: Nov 21, 2007
Location: USA
Recent Rankings
15 The Sweetest Thing (2002) - Nov 21, 2007
40 The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 21, 2007
20 The Parent Trap (1998) - Nov 21, 2007
75 Forces of Nature (1999) - Nov 21, 2007
20 Orange County (2002) - Nov 21, 2007
30 Chocolat (2000) - Nov 21, 2007
80 My Fair Lady (1964) - Nov 21, 2007
60 Serendipity (2001) - Nov 21, 2007
95 Gone with the Wind (1939) - Nov 21, 2007
60 Vertigo (1958) - Nov 21, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wizzardoz3. Why not go rank more films, then come back and check it out again?