![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wlegrand | |
![]() |
Flick Fan - 24 Films Ranked
Member Since: Jun 12, 2008
Location: Cordoba, EspaƱa, Spain
|

| 90 | No Man's Land (2001) - Jun 12, 2008 |
| 80 | Volver (2006) - Jun 12, 2008 |
| 80 | Bad Education (2004) - Jun 12, 2008 |
| 90 | Talk to Her (2002) - Jun 12, 2008 |
| 80 | All About My Mother (1999) - Jun 12, 2008 |
| 80 | Head-On (2004) - Jun 12, 2008 |
| 75 | Zivot je cudo (2004) - Jun 12, 2008 |
| 75 | Black Cat, White Cat (1998) - Jun 12, 2008 |
| 95 | October: Ten Days That Shook the World (1928) - Jun 12, 2008 |
| 95 | Battleship Potemkin (1925) - Jun 12, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |