![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wohni | |
![]() |
Movie Buff - 456 Films Ranked
Member Since: Aug 29, 2006
Location: Germany
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Devil's Advocate (1997) - Dec 24, 2011 |
| 88 | Inception (2010) - Feb 22, 2011 |
| 63 | The Green Hornet (2011) - Feb 22, 2011 |
| 95 | Black Swan (2010) - Feb 22, 2011 |
| 79 | Shutter Island (2010) - Sep 02, 2010 |
| 82 | No Country for Old Men (2007) - Sep 02, 2010 |
| 88 | Amélie (2001) - Jul 17, 2010 |
| 60 | Cirque du Freak: The Vampire's Assistant (2009) - Jan 06, 2010 |
| 75 | Max Manus (2008) - Jan 06, 2010 |
| 70 | The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009) - Dec 22, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |