![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wonder | |
![]() |
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Feb 3, 2012
Location: USA
|

| 70 | The Avengers (2012) - May 09, 2012 |
| 65 | The Raid: Redemption (2011) - May 09, 2012 |
| 65 | Tucker & Dale vs Evil (2010) - Mar 15, 2012 |
| 65 | Hugo (2011) - Mar 02, 2012 |
| 50 | Unstoppable (2010) - Feb 21, 2012 |
| 80 | Elite Squad: The Enemy Within (2010) - Feb 18, 2012 |
| 65 | The Man From Nowhere (2010) - Feb 11, 2012 |
| 65 | 13 Assassins (2011) - Feb 11, 2012 |
| 55 | Safe House (2012) - Feb 11, 2012 |
| 30 | The Green Hornet (2011) - Feb 09, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |