wondersaurus

wondersaurus
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 84% Princess Mononoke (1997) - Rated 26 Feb 2012
80 84% Spirited Away (2001) - Rated 26 Feb 2012
80 84% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 26 Feb 2012
75 68% Ponyo (2008) - Rated 26 Feb 2012
80 84% Yojimbo (1961) - Rated 26 Feb 2012
80 84% Eraserhead (1977) - Rated 26 Feb 2012
80 84% Blue Velvet (1986) - Rated 26 Feb 2012
65 46% Wild at Heart (1990) - Rated 26 Feb 2012
75 68% Lost Highway (1997) - Rated 26 Feb 2012
70 54% Mulholland Drive (1999) - Rated 26 Feb 2012