worgadd

worgadd
Movie Buff - 202 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 93% Animal House (1978) - Rated 21 Feb 2012
88 81% Bullitt (1968) - Rated 21 Feb 2012
87 73% Get Shorty (1995) - Rated 21 Feb 2012
86 65% Network (1976) - Rated 21 Feb 2012
84 47% Superman II (1980) - Rated 21 Feb 2012
86 65% Independence Day (1996) - Rated 21 Feb 2012
84 47% Cast Away (2000) - Rated 21 Feb 2012
80 24% The Ladykillers (2004) - Rated 21 Feb 2012
89 89% Seabiscuit (2003) - Rated 21 Feb 2012
78 17% Knocked Up (2007) - Rated 21 Feb 2012