![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wowbaggger | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: May 2, 2010
Location: Syracuse, NY, USA
|

| 94 | The Men Who Stare at Goats (2009) - May 04, 2010 |
| 94 | The Prestige (2006) - May 02, 2010 |
| 90 | Kick-Ass (2010) - May 02, 2010 |
| 91 | Dawn of the Dead (1978) - May 02, 2010 |
| 92 | Shutter Island (2010) - May 02, 2010 |
| 100 | The Godfather (1972) - May 02, 2010 |
| 96 | Magnolia (1999) - May 02, 2010 |
| 85 | Mars Attacks! (1996) - May 02, 2010 |
| 90 | Little Nicky (2000) - May 02, 2010 |
| 89 | Batman & Robin (1997) - May 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |