![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wpp | |
![]() |
Film Freak - 975 Films Ranked
Member Since: Aug 2, 2010
Location: Wageningen, Netherlands
|

| 70 | Safe House (2012) - May 27, 2012 |
| 85 | The Avengers (2012) - May 14, 2012 |
| 40 | Coriolanus (2011) - May 11, 2012 |
| 40 | The New Daughter (2009) - May 06, 2012 |
| 74 | Intouchables (2011) - Apr 15, 2012 |
| 60 | Contraband (2012) - Apr 15, 2012 |
| 60 | Into the Abyss (2011) - Apr 10, 2012 |
| 34 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Apr 08, 2012 |
| 80 | Office Space (1999) - Mar 29, 2012 |
| 50 | Mientras Duermes (2011) - Mar 29, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |