wr0ngway

wr0ngway
Flick Fan - 16 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 28% Lucky Them (2014) - Rated 20 Jun 2014
80 53% The Institute (2013) - Rated 20 Jun 2014
85 84% Molly Maxwell (2013) - Rated 20 Jun 2014
92 96% In Your Eyes (2014) - Rated 20 Jun 2014
83 71% Hide Your Smiling Faces (2013) - Rated 20 Jun 2014
87 90% The Young and Prodigious T.S. Spivet (2014) - Rated 20 Jun 2014
73 15% We Don't Live Here Anymore (2004) - Rated 20 Jun 2014
80 53% Year of the Carnivore (2009) - Rated 20 Jun 2014
80 53% Fierce People (2005) - Rated 20 Jun 2014
82 65% Everybody's Fine (2009) - Rated 20 Jun 2014