![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
writerish | |
![]() |
Movie Buff - 156 Films Ranked
Member Since: Nov 8, 2008
Location: USA
|

| 70 | Year of the Dog (2007) - Nov 08, 2008 |
| 40 | Thumbsucker (2005) - Nov 08, 2008 |
| 70 | The Maltese Falcon (1941) - Nov 08, 2008 |
| 70 | Casablanca (1942) - Nov 08, 2008 |
| 70 | Psycho (1960) - Nov 08, 2008 |
| 30 | Jackass: The Movie (2002) - Nov 08, 2008 |
| 85 | Donnie Darko (2001) - Nov 08, 2008 |
| 30 | Running with Scissors (2006) - Nov 08, 2008 |
| 76 | Across the Universe (2007) - Nov 08, 2008 |
| 74 | The Italian Job (2003) - Nov 08, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |