![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wsquared | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 80 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 18, 2009 |
| 50 | Austin Powers in Goldmember (2002) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Transformers (2007) - Aug 18, 2009 |
| 75 | Men in Black (1997) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Jurassic Park (1993) - Aug 18, 2009 |
| 25 | Shrek the Third (2007) - Aug 18, 2009 |
| 35 | American Pie 2 (2001) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Apollo 13 (1995) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Notting Hill (1999) - Aug 18, 2009 |
| 89 | Garden State (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |