Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wts
Movie Buff - 234 Films Ranked
Member Since: Mar 2, 2011
Location: USA
Recent Rankings
90 Breakfast at Tiffany's (1961) - Oct 20, 2011
50 Beowulf (2007) - Oct 20, 2011
90 Rabbit Hole (2010) - Oct 16, 2011
80 The Kids Are All Right (2010) - Oct 16, 2011
85 Animal Kingdom (2010) - Oct 16, 2011
80 Win Win (2011) - Oct 16, 2011
90 Pleasantville (1998) - Oct 16, 2011
90 The Kid With a Bike (2011) - Oct 16, 2011
90 Midnight in Paris (2011) - Oct 16, 2011
95 Drive (2011) - Oct 16, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wts. Why not go rank more films, then come back and check it out again?