Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
wyoba
Film Freak - 614 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
76 Rear Window (1954) - Nov 22, 2009
82 The Missing (2003) - Nov 22, 2009
85 Crimson Tide (1995) - Oct 10, 2009
85 The Brothers Grimm (2005) - Oct 10, 2009
78 The Patriot (1998) - Oct 10, 2009
88 Wrongfully Accused (1998) - Oct 10, 2009
89 Inglourious Basterds (2009) - Oct 10, 2009
85 Jaws (1975) - Oct 06, 2009
42 The Master of Disguise (2002) - Oct 06, 2009
74 Mary Poppins (1964) - Oct 06, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with wyoba. Why not go rank more films, then come back and check it out again?