![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wyola | |
![]() |
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Oct 8, 2009
Location: Switzerland
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | Lonesome Dove (1989) - Oct 17, 2009 |
| 80 | The Jungle Book (1967) - Oct 17, 2009 |
| 65 | Indiana Jones and the Last Crusade (1989) - Oct 17, 2009 |
| 70 | The Bodyguard (1992) - Oct 17, 2009 |
| 45 | Gladiator (2000) - Oct 17, 2009 |
| 70 | Last Chance Harvey (2008) - Oct 17, 2009 |
| 50 | The Last Samurai (2003) - Oct 17, 2009 |
| 70 | American Beauty (1999) - Oct 17, 2009 |
| 60 | A Beautiful Mind (2001) - Oct 17, 2009 |
| 60 | The Mexican (2001) - Oct 17, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |