![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
wysi0000 | |
![]() |
Movie Buff - 111 Films Ranked
Member Since: Aug 26, 2009
Location: Dothan, AL, USA
|

| 81 | Face/Off (1997) - Aug 26, 2009 |
| 87 | Broken Arrow (1996) - Aug 26, 2009 |
| 88 | Scream 2 (1997) - Aug 26, 2009 |
| 85 | The Exorcist (1973) - Aug 26, 2009 |
| 92 | The Shawshank Redemption (1994) - Aug 26, 2009 |
| 89 | A Perfect Murder (1998) - Aug 26, 2009 |
| 91 | Goodfellas (1990) - Aug 26, 2009 |
| 78 | Sniper (1993) - Aug 26, 2009 |
| 92 | Casino Royale (2006) - Aug 26, 2009 |
| 96 | Spider-Man 2 (2004) - Aug 26, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |