Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
xander
Movie Buff - 408 Films Ranked
Member Since: Feb 23, 2007
Location: USA
Recent Rankings
65 Babel (2006) - Mar 05, 2007
95 Persona (1966) - Feb 27, 2007
40 About Schmidt (2002) - Feb 27, 2007
90 Winter Light (1962) - Feb 27, 2007
75 Adaptation. (2002) - Feb 27, 2007
95 My Night at Maud's (1969) - Feb 27, 2007
90 Chloe in the Afternoon (1972) - Feb 27, 2007
100 Fanny and Alexander (1982) - Feb 27, 2007
96 Claire's Knee (1970) - Feb 26, 2007
95 A Sunday in the Country (1984) - Feb 26, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with xander. Why not go rank more films, then come back and check it out again?