Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
xaros
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Sep 14, 2008
Location: Canada
Recent Rankings
75 Catwoman (2004) - Sep 14, 2008
91 Casino Royale (2006) - Sep 14, 2008
84 Aeon Flux (2005) - Sep 14, 2008
80 300 (2007) - Sep 14, 2008
87 The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 14, 2008
87 The Bourne Supremacy (2004) - Sep 14, 2008
83 Apocalypto (2006) - Sep 14, 2008
80 Assault on Precinct 13 (2005) - Sep 14, 2008
89 Battlestar Galactica (2003) - Sep 14, 2008
83 Blade: Trinity (2004) - Sep 14, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with xaros. Why not go rank more films, then come back and check it out again?