![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xavorino | |
![]() |
Movie Buff - 265 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2010
Location: Vancouber, BC, Canada
|

| 75 | Grease (1978) - Oct 14, 2010 |
| 75 | 10 Things I Hate About You (1999) - Oct 14, 2010 |
| 85 | Casablanca (1942) - Oct 14, 2010 |
| 80 | You've Got Mail (1998) - Oct 14, 2010 |
| 81 | Scarface (1983) - Oct 14, 2010 |
| 93 | The Godfather: Part II (1974) - Oct 14, 2010 |
| 83 | Cast Away (2000) - Oct 14, 2010 |
| 80 | The Butterfly Effect (2004) - Oct 14, 2010 |
| 79 | Pan's Labyrinth (2006) - Oct 14, 2010 |
| 80 | Amélie (2001) - Oct 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |