Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
xblackrosex
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Nov 11, 2007
Location: Harleysville, Pennsylvania, USA
Bio: I like the smell of burnt leaves.
Recent Rankings
82 We Own the Night (2007) - Nov 11, 2007
98 Hot Fuzz (2007) - Nov 11, 2007
90 Halloween (1978) - Nov 11, 2007
87 Hellraiser (1987) - Nov 11, 2007
87 Jacob's Ladder (1990) - Nov 11, 2007
81 30 Days of Night (2007) - Nov 11, 2007
100 Pan's Labyrinth (2006) - Nov 11, 2007
80 Tomie: Replay (2000) - Nov 11, 2007
85 Tomie (1999) - Nov 11, 2007
85 The Crow (1994) - Nov 11, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with xblackrosex. Why not go rank more films, then come back and check it out again?