![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xduartenoxx | |
![]() |
Movie Buff - 157 Films Ranked
Member Since: Dec 31, 2010
Location: Portugal
|

| 16 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Jul 30, 2011 |
| 15 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Jul 30, 2011 |
| 15 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jul 30, 2011 |
| 15 | Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) - Jul 30, 2011 |
| 16 | Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007) - Jul 30, 2011 |
| 16 | Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Jul 30, 2011 |
| 17 | Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) - Jul 30, 2011 |
| 17 | Rio (2011) - Jul 23, 2011 |
| 17 | Transformers: Dark of the Moon (2011) - Jul 23, 2011 |
| 17 | Source Code (2011) - Jul 23, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |