![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xdx | |
![]() |
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2008
Location: Ljubljana, Slovenia
|
|
Bio: \"Nothing of me is original. I am the combined effort of everyone I\'ve ever known.\"
| |
| 95 | L'avventura (1960) - Aug 27, 2008 |
| 85 | Adaptation. (2002) - Aug 21, 2008 |
| 90 | Fight Club (1999) - Aug 21, 2008 |
| 90 | The Terminator (1984) - Aug 21, 2008 |
| 85 | Big Fish (2003) - Aug 21, 2008 |
| 90 | Ed Wood (1994) - Aug 21, 2008 |
| 95 | Blue Velvet (1986) - Aug 21, 2008 |
| 80 | The Sixth Sense (1999) - Aug 21, 2008 |
| 70 | Hellraiser (1987) - Aug 21, 2008 |
| 80 | Clerks II (2006) - Aug 21, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |