xeanderthal

xeanderthal
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 10% Akira (1988) - Rated 26 Feb 2014
30 2% Baraka (1992) - Rated 26 Feb 2014
30 2% Play It Again, Sam (1972) - Rated 26 Feb 2014
89 42% Ocean's Thirteen (2007) - Rated 26 Feb 2014
82 22% Panic Room (2002) - Rated 26 Feb 2014
89 42% Conan the Barbarian (1982) - Rated 26 Feb 2014
90 53% The Hurt Locker (2009) - Rated 26 Feb 2014
95 86% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 26 Feb 2014
91 63% Hotel Rwanda (2004) - Rated 26 Feb 2014
86 29% The Addams Family (1991) - Rated 26 Feb 2014