Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
xenakis
Film Freak - 661 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2009
Location: Ladce, Slovakia
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
15 End of Days (1999) - Apr 26, 2009
Mini-Review: He can't shoot Satan, can he? YES! HE CAN!
44 House of Fools (2002) - Apr 26, 2009
40 Tango & Cash (1989) - Apr 26, 2009
52 Demolition Man (1993) - Apr 26, 2009
20 Daylight (1996) - Apr 26, 2009
34 The Darwin Awards (2006) - Apr 26, 2009
29 Grease (1978) - Apr 26, 2009
15 The Punisher (2004) - Apr 26, 2009
50 Anémic cinéma (1926) - Apr 20, 2009
72 Donnie Darko (2001) - Apr 20, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with xenakis. Why not go rank more films, then come back and check it out again?