![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xenist | |
![]() |
Cinema Addict - 1410 Films Ranked
Member Since: Jun 25, 2007
Location: Greece
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | The Twilight Samurai (2002) - Sep 27, 2007 |
| 70 | The Legend of Bagger Vance (2000) - Sep 27, 2007 |
| 30 | King Kong Lives (1986) - Sep 27, 2007 |
| 40 | Sleeping with the Enemy (1991) - Sep 27, 2007 |
| 55 | French Kiss (1995) - Sep 27, 2007 |
| 40 | Soul Man (1986) - Sep 27, 2007 |
| 70 | The Flight of the Phoenix (1965) - Sep 27, 2007 |
| 50 | The Ten Commandments (1956) - Sep 27, 2007 |
| 50 | Rookie of the Year (1993) - Sep 27, 2007 |
| 70 | The Red Violin (1998) - Sep 27, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |