Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Oscar Nominations 2012
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
xeon
Movie Buff - 196 Films Ranked
Member Since: Nov 3, 2007
Location: istanbul, Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
92 La Haine (1995) - Oct 23, 2010
85 A Heart in Winter (1992) - Oct 23, 2010
79 WALL·E (2008) - Oct 22, 2010
82 Dark City (1998) - Oct 22, 2010
70 The Matrix Revolutions (2003) - Oct 22, 2010
86 L'Auberge Espagnole (2002) - Oct 22, 2010
79 Paris (2008) - Oct 22, 2010
94 Fatso (2008) - Apr 20, 2010
85 Vincent (1982) - Apr 20, 2010
83 Edward Scissorhands (1990) - Apr 20, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with xeon. Why not go rank more films, then come back and check it out again?