![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xeromus | |
![]() |
Flick Fan - 60 Films Ranked
Member Since: May 28, 2007
Location: USA
|
|
Bio: A graduate student in the field of Computer Science at Texas Tech University.
| |

| 90 | Ghost World (2001) - May 28, 2007 |
| 55 | Spaceballs (1987) - May 28, 2007 |
| 65 | Old School (2003) - May 28, 2007 |
| 50 | Saved! (2004) - May 28, 2007 |
| 65 | Kingdom of Heaven (2005) - May 28, 2007 |
| 95 | Garden State (2004) - May 28, 2007 |
| 85 | Serenity (2005) - May 28, 2007 |
| 10 | The Shining (1980) - May 28, 2007 |
| 90 | 28 Days Later (2002) - May 28, 2007 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - May 28, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |