![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xime13 | |
![]() |
Flick Fan - 64 Films Ranked
Member Since: Sep 27, 2008
Location: bs as, Saavedra, Argentina
|

| 85 | Nine Queens (2000) - Sep 28, 2008 |
| 60 | Ocean's Eleven (2001) - Sep 28, 2008 |
| 65 | Titanic (1997) - Sep 28, 2008 |
| 85 | The Bourne Ultimatum (2007) - Sep 28, 2008 |
| 70 | Scream (1996) - Sep 28, 2008 |
| 60 | I Am Legend (2007) - Sep 28, 2008 |
| 65 | Gremlins (1984) - Sep 28, 2008 |
| 75 | Bee Movie (2007) - Sep 28, 2008 |
| 80 | Finding Nemo (2003) - Sep 28, 2008 |
| 35 | Dr. Dolittle (1998) - Sep 28, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |