Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
xine117
Movie Buff - 191 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2007
Location: Providence, RI
Recent Rankings
90 Harold and Maude (1971) - Aug 19, 2007
90 La Femme Nikita (1990) - Aug 19, 2007
90 The Red Violin (1998) - Aug 19, 2007
95 Dangerous Liaisons (1988) - Aug 19, 2007
40 Tomorrow Never Dies (1997) - Aug 19, 2007
80 Reality Bites (1994) - Aug 19, 2007
90 Memoirs of a Geisha (2005) - Aug 19, 2007
75 High Anxiety (1977) - Aug 19, 2007
85 In the Bedroom (2001) - Aug 19, 2007
75 The Italian Job (2003) - Aug 19, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with xine117. Why not go rank more films, then come back and check it out again?