![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xinsight | |
![]() |
Flick Fan - 35 Films Ranked
Member Since: Mar 1, 2009
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 87 | To Be and to Have (2002) - Jul 26, 2009 |
| 62 | Synecdoche, New York (2008) - Mar 29, 2009 |
| 78 | Dogville (2003) - Mar 29, 2009 |
| 85 | Murderball (2005) - Mar 01, 2009 |
| 18 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Mar 01, 2009 |
| 72 | Erin Brockovich (2000) - Mar 01, 2009 |
| 81 | Punch-Drunk Love (2002) - Mar 01, 2009 |
| 80 | Chinatown (1974) - Mar 01, 2009 |
| 87 | Happiness (1998) - Mar 01, 2009 |
| 80 | Frost/Nixon (2008) - Mar 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |