xiu

xiu
Movie Buff - 282 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

68 46% The Discreet Charm of the Bourgeoisie (1972) - Rated 05 Jul 2008
74 54% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 05 Jul 2008
72 51% Election (1999) - Rated 05 Jul 2008
34 7% Blow-Up (1966) - Rated 05 Jul 2008
66 43% Caché (2005) - Rated 05 Jul 2008
72 51% Malcolm X (1992) - Rated 05 Jul 2008
70 49% 3 Extremes (2004) - Rated 05 Jul 2008
72 51% Bonnie and Clyde (1967) - Rated 05 Jul 2008
64 38% Meet the Parents (2000) - Rated 05 Jul 2008
82 73% Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - Rated 05 Jul 2008