![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xjihyun | |
![]() |
Flick Fan - 92 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 80 | Pulp Fiction (1994) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Jerry Maguire (1996) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Garden State (2004) - Aug 18, 2009 |
| 78 | Ocean's Eleven (2001) - Aug 18, 2009 |
| 80 | Mean Girls (2004) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Atonement (2007) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Royal Tenenbaums (2001) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Mission: Impossible (1996) - Aug 18, 2009 |
| 75 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Aug 18, 2009 |
| 70 | Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |