Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
xlarashlx
Movie Buff - 127 Films Ranked
Member Since: Sep 7, 2008
Location: college station, TX, USA
Bio: ummmm
Recent Rankings
80 Elizabeth (1998) - Sep 08, 2008
70 Happy Feet (2006) - Sep 08, 2008
95 The Simpsons Movie (2007) - Sep 08, 2008
90 The New Guy (2002) - Sep 08, 2008
90 50 First Dates (2004) - Sep 08, 2008
80 Liar Liar (1997) - Sep 08, 2008
70 Something's Gotta Give (2003) - Sep 08, 2008
70 The Incredibles (2004) - Sep 08, 2008
50 Memento (2001) - Sep 08, 2008
40 Shrek the Third (2007) - Sep 08, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with xlarashlx. Why not go rank more films, then come back and check it out again?