Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
xmas
Movie Buff - 113 Films Ranked
Member Since: Nov 24, 2006
Location: Netherlands
Recent Rankings
72 (500) Days of Summer (2009) - Sep 08, 2011
68 Hachiko: A Dog's Story (2009) - Jan 03, 2011
82 The Departed (2006) - Jan 03, 2011
76 Let the Right One In (2008) - Dec 18, 2010
72 Slumdog Millionaire (2008) - Dec 18, 2010
78 Inception (2010) - Aug 07, 2010
80 Zodiac (2007) - Apr 01, 2010
75 The Others (2001) - Feb 28, 2010
78 The Hangover (2009) - Feb 28, 2010
70 Linda Linda Linda (2005) - Feb 27, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with xmas. Why not go rank more films, then come back and check it out again?