Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Guess the movie from th...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
xnurfz
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jan 24, 2012
Location: Turkey
Recent Rankings
70 Minority Report (2002) - Jan 26, 2012
83 Kaybedenler Kulübü (2011) - Jan 26, 2012
80 Günesin oglu (2008) - Jan 24, 2012
84 Mission: Impossible (1996) - Jan 24, 2012
88 Memento (2001) - Jan 24, 2012
90 Amélie (2001) - Jan 24, 2012
87 Back to the Future (1985) - Jan 24, 2012
78 Horton Hears a Who! (2008) - Jan 24, 2012
83 Yes Man (2008) - Jan 24, 2012
80 The Number 23 (2007) - Jan 24, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with xnurfz. Why not go rank more films, then come back and check it out again?