![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xplosivo | |
![]() |
Movie Buff - 236 Films Ranked
Member Since: Sep 22, 2008
Location: USA
|

| 75 | A Prophet (2009) - Aug 12, 2010 |
| 79 | The Crazies (2010) - Aug 12, 2010 |
| 87 | Let the Right One In (2008) - Jul 26, 2010 |
| 78 | She's Out of My League (2010) - Jun 29, 2010 |
| 87 | The Book of Eli (2010) - Jun 29, 2010 |
| 78 | Kick-Ass (2010) - Jun 29, 2010 |
| 67 | Hot Tub Time Machine (2010) - Jun 29, 2010 |
| 72 | Shutter Island (2010) - Jun 29, 2010 |
| 85 | The Hurt Locker (2009) - Jun 29, 2010 |
| 77 | Funny People (2009) - Mar 12, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |