![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xquinx | |
![]() |
Movie Buff - 273 Films Ranked
Member Since: Dec 16, 2009
Location: Los Angeles, California, USA
|
|
Message Sent!
Bio: Silly, Sarcastic, Witty.
| |

| 70 | Cruel Intentions (1999) - May 31, 2010 |
| 70 | Closer (2004) - May 24, 2010 |
| 40 | Simone (2002) - May 24, 2010 |
| 80 | Alfie (2004) - May 24, 2010 |
| 60 | Shrek (2001) - May 24, 2010 |
| 70 | House of 1000 Corpses (2003) - May 24, 2010 |
| 75 | Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - May 24, 2010 |
| 40 | Capote (2005) - May 24, 2010 |
| 20 | The Producers (2005) - May 24, 2010 |
| 80 | District 9 (2009) - May 24, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |