![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
xrevolutionx | |
![]() |
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Jul 26, 2008
|
|
Message Sent!
| |

| 95 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Jul 26, 2008 |
| 94 | American Beauty (1999) - Jul 26, 2008 |
| 93 | One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Jul 26, 2008 |
| 88 | Batman Begins (2005) - Jul 26, 2008 |
| 67 | 2 Fast 2 Furious (2003) - Jul 26, 2008 |
| 72 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Jul 26, 2008 |
| 79 | Desperado (1995) - Jul 26, 2008 |
| 71 | Kingdom of Heaven (2005) - Jul 26, 2008 |
| 77 | The Sixth Sense (1999) - Jul 26, 2008 |
| 85 | E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Jul 26, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |